June 21, 2024

Nasza wiedza pozwala nam oferować szeroką gamę produktów, które są opracowywane zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości. Podczas procesu produkcyjnego nasze zespoły ekspertów sprawdzają jakość produktów, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Nasze usługi są wysoko cenione przez naszych klientów za terminowość i wiodące na rynku ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani jakimikolwiek stylami naszych produktów, prosimy o kontakt.

Awaryjność mikrosilników protetycznych
Największą zmorą wszystkich mikrosilników jesteśmy my sami. Urządzenia działają w naszych pracowniach protetycznych praktycznie bez przerwy na bardzo dużych obrotach. Podczas pracy drobinki pyłu, kurzu, akrylu wpadają do naszej prostnicy eksploatując ją jeszcze mocniej. Właśnie poprzez zabrudzenia elementów prostnicy urządzenie zaczyna się nagrzewać lub zacisk przestaje trzymać frez. Dlatego warto od czasu do czasu rozkręcić swoją prostnicę i wyczyścić zabrudzone elementy.

Saeshin STRONG 207A

Firma Saeyang produkująca mikrosilniki Marathon – koreańska firma, która słynie z bardzo dobrych jakościowo urządzeń, a przy tym oferuje je w niskiej cenie. Jako dystrybutor mikrosilników marathon od kilkunastu lat i zaopatrując niezliczone ilości pracowni w kraju i za granicą oraz inne sklepy protetyczne, jesteśmy w stanie stwierdzić, że to najlepsze mikrosilniki do pracowni protetycznej. Bez wahania polecamy je każdemu, bo mamy pewność że są praktycznie bezawaryjne.

Nasz Mikrosilnik bezszczotkowy dentystyczny jest dobrze sprzedający się z silną siłą techniczną, atrakcyjnym wyglądem, znakomitym wykonaniem, pięknym dźwiękiem i stabilną jakością. Możemy nawiązać z Tobą długą i stałą relację