June 21, 2024

Działanie unitu stomatologicznego jest możliwe nie tylko dzięki energii elektrycznej. By móc korzystać z jego funkcji ważny jest też dopływ sprężonego powietrza. Dostarczają je kompresory stomatologiczne, które znajdziesz w naszej ofercie. Sklep stomatologiczny Profit oferuje sprężarki stomatologiczne o różnej wydajności. Dzięki dużej pojemności zbiornika możesz zasilać jednym kompresorem nawet dwa unity znajdujące się w Twoim gabinecie.

GZ602

Kompresory dentystyczne do Twojego gabinetu
Unit stomatologiczny, do którego podłączany jest sprzęt stomatologiczny i turbiny dentystyczne to standardowe wyposażenie wszystkich gabinetów. W naszej ofercie znajdziesz kompresory stomatologiczne, które gwarantują odpowiednie zasilanie tego sprzętu. Decydując się na jeden z nich, możesz mieć pewność, że powietrze, które produkują, wpływa na zwiększenie jakości wykonywanych przez Ciebie prac dentystycznych. Bezolejowe sprężarki stomatologiczne nie zwiększają poziomu zanieczyszczenia w Twoim gabinecie, dlatego możesz ich używać bez obaw o poziom higieny.

Kompresory dentystyczne stanowią niezbędne wyposażenie każdego gabinetu. Odpowiadają przede wszystkim za zasilanie narzędzi oraz tzw. unitów stomatologicznych. Odpowiednio dobrana sprężarka stomatologiczna wyróżnia się cichą pracą, a także utrzymywaniem optymalnego ciśnienia, które pozwala na dostarczenie urządzeniom wymaganej do poprawnego i efektywnego działania ilości powietrza. Charakteryzuje się ono najwyższą jakością, co wpływa na bezpieczeństwo stosowania – w stomatologii używane są bowiem kompresory bezolejowe, których wykorzystywanie całkowicie niweluje możliwość zanieczyszczenia powietrza olejem.

Kompresory stomatologiczne renomowanych producentów
W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę sprężarek stomatologicznych renomowanych producentów – m.in. firmy Atlas Copco. Dostępne modele różnią się od siebie m.in. pojemnością zbiornika oraz wydajnością, a ich wybór powinien być uzależniony od dziennej liczby przyjmowanych w gabinecie pacjentów. Proponujemy także kompresory stomatologiczne z osuszaczem, który gwarantuje efektywne usuwanie wilgoci ze sprężonego powietrza.