June 21, 2024
CX207-GW-PQ Rękojeść turbiny

Gabinety dentystyczne w całym kraju zaopatrujemy w najwyższej jakości sprzęt stomatologiczny. Turbina stomatologiczna, to produkt, który znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. W ofercie dostępne są między innymi różnego rodzaju turbiny dentystyczne oraz końcówki turbinowe pochodzące od najlepszych, uznanych na całym świecie producentów – NSK, Bien Air, Yusenden/Coxo, Tosi, Ruixin, MDK i Being.

Oferowane przez nasz sklep końcówki stomatologiczny i turbiny stomatologiczne gwarantują zarówno bezpieczeństwo pacjenta znajdującego się na fotelu zabiegowym, jak również komfort lekarza wykonującego zabieg. Proponowany przez nas sprzęt stomatologiczny, w tym turbiny protetyczne to wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, ergonomiczny kształt i antypoślizgowe rękojeści oraz wyjątkowa wydajność cięcia. Poszczególne modele turbin dentystycznych wyposażone są również we własne źródło światła, które zwiększają widoczność podczas zabiegu i znacznie ułatwiają jego wykonywanie.

Turbiny szybkoobrotowe to narzędzia, które z pewnością okażą się bardzo przydatne. W codziennej pracy każdy gabinet stomatologiczny stosuje kilka końcówek, ich liczba wzrasta wraz z ilością przyjętych pacjentów i koniecznością sterylizacji w autoklawie, jakiej turbina stomatologiczna powinna być poddana po każdorazowym użyciu. Dlatego ważne jest to, aby kryteria, jakie powinny spełniać turbiny dentystyczne były najwyższe.

Turbiny szybkoobrotowe — jakie wybrać?
Kierując się wyborem odpowiedniego sprzętu z oferty, jaką przygotował nasz sklep stomatologiczny, zwróć uwagę na kilka elementów:

oświetlenie pola pracy,
rodzaj przyłącza do rękawa (Midwest lub jedna z dostępnych na rynku szybkozłączek, takich jak Kavo, NSK, czy W&H),
rodzaj chłodzenia: pojedynczy lub potrójny spray wodny,
dostępność części serwisowych po dłuższym czasie eksploatacji.
Prezentowana grupa turbin stomatologicznych Westcode dostarcza nam możliwość pracy z końcówkami spełniającymi najwyższe standardy. Dzięki światłu LED wytwarzanemu przez wbudowany generator możemy korzystać z dobrodziejstwa oświetlania pola zabiegowego na unitach bez rękawów ze światłem. Zastosowanie potrójnego sprayu wodnego podwyższa komfort pracy, a dostępność części zamiennych do turbin szybkoobrotowych gwarantuje szybką naprawę. Jesteśmy pewni, że cechy, jakimi wyróżnia się turbina i jej cena to elementy, dzięki którym nie tylko zwiększy się komfort Twojej pracy, ale też wzrośnie zadowolenie klientów.